Nie klikaj tutaj!

O naszym Parku

W urokliwym miejscu województwa warmińsko-mazurskiego stworzyliśmy park o powierzchni 1ha który pozwala na wspaniałą zabawę i wypoczynek w rodzinnym gronie.
         Oferujemy wiele atrakcji, znakomitą rozrywkę, fascynującą przygodę dla całej rodziny. Bajkowa atmosfera wyzwala w dzieciach emocje i pozwala im przeżyć radosne chwile.
Po całym dniu(tygodniu) pracy najlepszym sposobem na odreagowanie zmęczenia i stresu jest aktywny wypoczynek.

„Bajkowy Świat Kłobuka”

to gwarancja udanego wypoczynku i zabawy dla każdego, wymarzone miejsce do spędzania wolnego czasu. Można tu przeżyć przygodę, rozwijać wytrzymałość, zwinność, a także zadbać o kondycję, figurę i sprawność fizyczną.  Można zagubić się w labiryncie doskonaląc swoją orientację w terenie. 
Ta magiczna, bajkowa kraina,  naturalne otoczenie, świeże powietrze, śpiew ptaków będą sprzyjać relaksowi.

Zapraszamy do zabawy małych i dużych, dzieci, rodziców i dziadków. Na dzieci czeka  plac zabaw, mini zoo, oprowadzanie na kucykach, gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, poznawanie środowiska przyrodniczego, bezpieczne zabawy na wodzie : katapulty, tratwy oraz statek piracki. Możliwość wypożyczenia rowerów i sprzętu wodnego: kajaki, łódki i rowery wodne-łabędzie.


Nasza oferta bogata jest w liczne imprezy.

Zapraszamy do organizacji urodzin, imprez integracyjnych, Dnia Dziecka, świętowanie rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego oraz aktywnych zajęć na świeżym powietrzu,
ognisk z pieczeniem kiełbasek, a także zorganizowanych biwaków w domkach letniskowych.

To super oferta dla szukających wrażeń. Plaża, hotel, restauracja z barem pozwala na całodzienny lub weekendowy wypoczynek.

Zapraszamy - tel: 89 647 34 65, kom: 728 878 261

drzewo-klobuka

Bajkowy Świat Kłobuka - Świat zabawy dla dzieci i dorosłych
tel. 89 647 34 65, kom: +48 728 878 261,  fax +48 89 647 34 64
Karnity 10, 14-140 Miłomłyn, obok zamku Karnity
e-mail: zamek@karnity.pl, www.bajkowyswiat.karnity.pl